KONST / Litografier / Litografi 13152056
nr 1315 2056
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Litografi, Geometrisk komposition, Signerad, numrerad 185/200. Bladets mått: 75x55
Kondition: skadat glas
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:55:54
500 kr
1.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
23 mar
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd